[Strona wolontariatu]

Rok Szkolny 2014/2015

.:(16 - 26 lutego):.
Piłka koszykowa dziewcząt
Na początku stycznia reprezentacja dziewcząt z Gimnazjum nr 132 z O.I. wygrała w dzielnicowych eliminacjach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w piłce koszykowej, pewnie pokonując drużynę z Gimnazjum nr 131. Zwycięstwo zapewniło drużynie awans do etapu warszawskiego tychże zawodów.
Etap warszawski WOM rozegrany został w dniach 16-26.02.2015r. Reprezentacja Gimnazjum nr 132 z O.I. pewnie pokonała drużyny z pozostałych dzielnic Warszawy w eliminacjach, ćwierćfinałach oraz w półfinałach przegrywając w sumie tylko dwa z dziewięciu spotkań i awansowała do ścisłego finału XLVIII WOM. W finale znalazły się drużyny ze Śródmieścia (KS Polonia), Targówka (KS La Basket), Pragi Północ (UKS Jagiellonka) i Ursusa. W meczu o III miejsce drużyna z Ursusa uległa reprezentacji z Pragi Północ i zajęła IV miejsce w XLVIII Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.
Drużyna Gimnazjum nr 132 z O.I. wystąpiła w składzie:
Weronika Zaworska, Aneta Kraśniewska, Klaudia Kursa, Szczerba Natalia, Białecka Kamila, Zagrajek Aleksandra, Osiadacz Sandra, Radzka Barbara, Zaranek Marta, Fidura Angelika. Opiekunem reprezentacji była pani Teresa Dejneko.

Teresa Dejneko

.:(3, 4 grudnia):.

W dniach 3-4 grudnia odbyły się Finały Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym, dzielnicę Warszawa - Ursus pod opieką Waldemara Szuplewskiego reprezentowali zawodnicy Orzyłowski Michał oraz Musiał Kamil z Gimnazjum 132. Dziękuję za walkę oraz sportową postawę

Waldemar Szuplewski

.:(2 października):.
Biegi przełajowe dziewcząt
W czwartek 2.10.2014r odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Ursus w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Drużyna dziewcząt z Gimnazjum nr 132 z O.I. wystąpiła w składzie: Ola Zagrajek-1a, Ola Haponiuk-1a, Natalia Szczerba-1c, Angelika Fidura-1c, Agnieszka Cichosz-1c, Sandra Osiadacz-2a, Zuzanna Woźniak-2a, Magda Pudewil-2a. Biegi odbywały się na stadionie KS URSUS ul. Sosnkowskiego, w następującej kolejności: kl.1 dziewcząt dystans 1000 m, kl.2 dziewczat dystans 1000 m, kl.3 dziewcząt dystans 1000 m. Z każdego biegu do finału Warszawskiej Olimpiady Młodzieży awansowało 10 pierwszych biegaczek.